ZOZNAM BYTOVBLOK POSCHODIE ČÍSLO PLOCHA BYTU M2 PLOCHA LOGGIE M2 STAV PODORYS DETAILY
MORE

VITAJTE V PROMENADE

VÝNIMOČNÁ POLOHA

Nábrežie rieky Nitry, s dominantou historického centra na protiľahlom brehu, vytvára unikátny priestor na bývanie. Vynikajúca dostupnosť, pestrá občianska vybavenosť v obchodnom centre, ktoré je súčasťou komplexu, či bezprostredná blízkosť rieky a zelene pre oddych a voľnočasové aktivity.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Na tom, ako radi trávite voľný čas, záleží. Či už si vychutnávate atmosféru na terase dobrej reštaurácie či kaviarne, na nákupoch, v kine, pri športe, prechádzkach alebo hre s deťmi, nebudete robiť kompromisy. Projekt vznikol spojením bytového komplexu LIVING PARK s moderným obchodným centrom PROMENADA, ktoré bude otvorené už v roku 2021.

VYSOKÝ ŠTANDARD

Kvalita bývania nesúvisí iba s polohou či výhľadom z okna. Je to predovšetkým priestor, jeho kvalita a funkčné riešenia, ktoré zohľadňujú moderné požiadavky komfortu a súkromia. Premyslené dispozície bytov, s veľkými terasami a dostatkom svetla, ponúkame vo vysokom a kvalitnom štandarde. Navyše, každý byt má pivničnú kobku priamo na poschodí a parkovacie státie v podzemnej garáži.

IN THE SPOTLIGHT

Education
Culture
Services
Industry
Okresné riaditeľstvo PZ v Nitre Hokejový štadión Futbalový štadión Zvierací park Amfiteáter Detské dopravné ihrisko Agrokomplex Mestská športová hala Univerzitná nemocnica Pedagogická fakulta - UKF Fakulta stredoeurópskych štúdii - UKF UKF Nitra SPU Hotelová Akadémia SOŠ Veterinárna Gymnázium sv. Jozefa Nitriansky hrad Nitrianska galéria Divadlo Andreja Bagára Univerzitná knižnica UKF Krajská knižnica Karola Kmeťka

DEVELOPER

ICT ISTROCONTI is a modern, internationally oriented and innovative investment company with a long tradition in real estate development. The residential projects remain the priority, taking care of each of them from the first laying of the brick to the management of the buildings after the official approval. Dozens of successful projects from this area are complemented by commercial and multifunctional buildings.

GET TO KNOW A HIGHER LEVEL OF
REAL ESTATE DEVELOPMENT.

Considering the wide range of investment projects, ICT ISTROCONTI has also created its own portfolio of real estate services, which accompanied with a team of professionals help execute the demanding requirements of its clients.


KONTAKT