V CENTRE DIANIA

Škola
Kultúra
Služby
Priemysel
Okresné riaditeľstvo PZ v Nitre Hokejový štadión Futbalový štadión Zvierací park Amfiteáter Detské dopravné ihrisko Agrokomplex Mestská športová hala Univerzitná nemocnica Pedagogická fakulta - UKF Fakulta stredoeurópskych štúdii - UKF UKF Nitra SPU Hotelová Akadémia SOŠ Veterinárna Gymnázium sv. Jozefa Nitriansky hrad Nitrianska galéria Divadlo Andreja Bagára Univerzitná knižnica UKF Krajská knižnica Karola Kmeťka

JEDINEČNÉ MIESTO V MESTE

MESTO NA DLANI

Historické centrum Nitry leží na protiľahlom brehu rieky ako na dlani. Od večernej prechádzky ulicami mesta, dobrým jedlom v obľúbenej reštaurácii a šálkou kávy je to len niekoľko minút pešo.

HLAVNÉ ŤAHY DO 5 MINÚT

Bratislava, Banská Bystrica,Topoľčany a ostatné hlavné ťahy sú dostupné rýchlym napojením na diaľnicu. Či už to je pracovná cesta, rodinný výlet alebo nákupy v zahraničí, vyhnete sa hustým dopravným zaťaženiam a zbytočným negatívnym emóciám.

OBCHODNÉ CENTRUM

Promenada, obchodné centrum, ktoré je súčasťou projektu a bude otvorené v roku 2021, poskytuje komplexnú občiansku vybavenosť: 127 obchodov, večerné bary, obľúbené kaviarne, dobré reštaurácie a moderné kino.

ČAROVNÉ NÁBREŽIE

Rieka Nitra je prirodzenou bariérou medzi ruchom mesta a pokojným bývaním. Spojenie prírodnej dominanty s modernou architektúrou vytvára jedinečné miesto pre rodinný život a správnu rovnováhu medzi komfortom a súkromím zároveň.

V LONE PRÍRODY

Bohatá okolitá zeleň je ako stvorená na načerpanie novej energie po náročnom dni. Prechádzky pod korunami stromov a dostatok priestoru pre zvieracích miláčikov zvyšujú kvalitu a komfort života.

ŠPORTOVÉ AKTIVITY

Beh pri brehu rieky, joga v orosenej tráve alebo ľahké športy na moderných ihriskách. Vďaka bohatým voľnočasovým priestorom Living Parku už nie je nutné hľadať kompromisy pri športe, prechádzkach alebo hre s deťmi.

KULTÚRA A HISTÓRIA

V jednom okne. Nitriansky hrad, Kostol sv. Michala archanjela, Kalvária a mnohé ďalšie bohaté odkazy z našej histórie. Renomované Divadlo Andreja Bagára, Nitrianska Galéria či množstvo kultúrnych podujatí v centre alebo na hrade splní nároky každého milovníka umenia a kultúry.

KONTAKT