VITAJTE V PROMENADE

VÝNIMOČNÁ POLOHA

Nábrežie rieky Nitry s dominantou historického centra na protiľahlom brehu vytvára unikátny priestor na bývanie.Vynikajúca dostupnosť, pestrá občianska vybavenosť v obchodnom centre, ktoré je súčasťou komplexu, či bezprostredná blízkosť rieky a zelene pre oddych a voľnočasové aktivity.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Na tom, ako radi trávite voľný čas, záleží. Či už si vychutnávate atmosféru na terase dobrej reštaurácie či kaviarne, na nákupoch, v kine, pri športe, prechádzkach alebo hre s deťmi, nebudete robiť kompromisy. Projekt vznikol spojením bytového komplexu LIVING PARK s moderným obchodným centrom PROMENADA, ktoré bude otvorené už v roku 2021.

VYSOKÝ ŠTANDARD

Kvalitné materiály, nízka energetická náročnosť, funkčné riešenia pre úžitkové priestory, v kombinácií s premyslenou dispozíciou bytov a štýlovou architektúrou, garantujú vysokú kvalitu bývania.

DENNÉ SVETLO

Dôraz na dostatok denného svetla prináša do vášho bývania prirodzenú a zdravú atmosféru. Veľkorysá loggia v každom byte poskytne priestor pre priamy kontakt s koloritom nábrežia.

PREMYSLENÁ DISPOZÍCIA

Do detailu premyslený každý centimeter úžitkovej plochy, bez zbytočne hluchých miest, s dôrazom na dostatok priestoru a jeho vzájomné funkčné usporiadanie.

V CENTRE DIANIA

Škola
Kultúra
Služby
Priemysel
Okresné riaditeľstvo PZ v Nitre Hokejový štadión Futbalový štadión Zvierací park Amfiteáter Detské dopravné ihrisko Agrokomplex Mestská športová hala Univerzitná nemocnica Pedagogická fakulta - UKF Fakulta stredoeurópskych štúdii - UKF UKF Nitra SPU Hotelová Akadémia SOŠ Veterinárna Gymnázium sv. Jozefa Nitriansky hrad Nitrianska galéria Divadlo Andreja Bagára Univerzitná knižnica UKF Krajská knižnica Karola Kmeťka

DEVELOPER

ICT ISTROCONTI je moderná, medzinárodne orientovaná a inovatívna investičná spoločnosť s dlhodobou tradíciou v realitnom developmente. Prioritou stále ostávajú rezidenčné projekty, o ktoré sa stará od prvého položenia tehly až po správu objektov po kolaudácii. Desiatky úspešných projektov z tejto oblasti dopĺňa komerčnými a polyfunkčnými budovami.

SPOZNAJTE VYŠŠIU ÚROVEŇ
REALITNÉHO DEVELOPMENTU.

Vzhľadom na široké spektrum investičných projektov ICT ISTROCONTI taktiež vytvorilo vlastné portfólio služieb v oblasti realít, ktoré spoločne s tímom profesionálov pomáhajú realizovať náročné požiadavky klientov.


KONTAKT