PROMENADA vám už na jar 2022 ponúkne obľúbené módne značky RESERVED, CROPP, HOUSE
a SINSAY.

Spoločnosť LPP Slovakia je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP, ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, zastrešuje v súčasnosti viac ako 1700 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO, SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí v Európe aj Ázii. 

Tieto obľúbené módne značky netreba na Slovensku nikomu zvlášť predstavovať. Príjemnou novinkou pre všetkých ich fanúšikov je, že už na jar 2022 pribudnú v Nitre nové, moderné predajne, a to práve v OC PROMENADA.

Čo jednotlivé značky ponúkajú a komu sú venované?

RESERVED je značka dámskeho, pánskeho a detského oblečenia, ktorá ponúka moderný dizajn inšpirovaný svetovými trendami. Nájdete tu jednoduché a klasické línie, originálne vzory a aj nadčasové modely, vyrobené
z vysokokvalitných materiálov. Nové štýly, limitované kolekcie, špeciálne ponuky, trendy, inšpirácie, premium
a eko línie – všetko nájdete v RESERVED!

Bližšie informácie o kolekcii, módnych novinkách a trendoch nájdete na www.reserved.com,
facebooku @RESERVEDSlovensko alebo Instagrame @reserved.

Pre mladých ľudí, ktorí chcú prostredníctvom oblečenia vyjadriť svoje názory a prezentovať svoju nezávislosť je určená značka CROPP. Ponúka kolekciu pre mladých ľudí, ktorá sa odlišuje moderným a inšpirujúcim vzhľadom. Oblečenie značky je ovplyvnené hip-hopovou kultúrou, graffiti, street art a životným štýlom mladých ľudí. Značka spolupracuje s ilustrátormi a graffiti umelcami z celého sveta a podporuje rôzne športové a street art podujatia. 

Viac informácií o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na www.cropp.com, facebooku @CroppSK alebo na Instagrame @cropp_clothing.

HOUSE je univerzálna módna značka s autentickým a kreatívnym prístupom k trendom, ktorá oslovuje mladých ľudí, ktorí milujú pohodlné oblečenie. Modely kombinujú najnovšie trendy v štýle ulice s vlastným jedinečným štýlom a vytvárajú tak originálne a univerzálne kúsky na každú príležitosť. Značka HOUSE ponúka inšpiratívne
a odvážne outfity, výrazné doplnky s odkazom na pop kultúru, trendy zo sociálnych sietí a základné kúsky,
ktoré nesmú chýbať v šatníku mladého človeka. Pre House je typické aj denimové oblečenie. 

Bližšie informácie o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na www.housebrand.com,
facebooku @houseslovakia alebo Instagrame @house_brand

Najnovšie trendy za najvýhodnejšie ceny ponúka od roku 2013 značka SiNSAY. Okrem módy pre tínedžerov, ktorí sú našou hlavnou cieľovou skupinou, ponúkame oblečenie a doplnky pre ženy a mužov, ako aj oblečenie pre deti od 0-10 rokov pod značkou Fox & Bunny. Okrem toho nájdete v našej ponuke aj dizajnové doplnky na zútulnenie vášho domova z línie Home. Rozmanitosť a originálny štýl založený na súčasných trendoch – to je SiNSAY.

Bližšie informácie o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na www.sinsay.com,
facebooku @Sinsay.SK alebo Instagrame @sinsay.

NEWSLETTER

Ak chcete mať informácie medzi prvými, pošlite nám váš email a budete vedieť všetko a včas.
Môžete sa spoľahnúť, že neposielame žiaden spam.

    Zadaním emailu súhlasím s Podmienkami ochrany súkromia.