NOVÉ OBCHODNÉ CENTRUM NITRY

OTVÁRAME NA JAR 2022

VIAC INFO

VITAJTE

OC Promenada, ktoré je súčasťou projektu Promenada Living Park, premieňa nábrežie rieky Nitra na živé a moderné centrum mesta. Obchodné centrum ponúkne na dvoch podlažiach 100 obchodov, 26 tisíc metrov štvorcových plochy, moderné gastro, námestie a množstvo zelene pre voľnočasové aktivity – aj pre tých najmenších. 

A to všetko v pešej dostupnosti od historického centra mesta. Pre tých, ktorí sa obchodné centrum rozhodnú navštíviť autom, je pripravených 1000 parkovacích miest
v podzemnom parkovisku, štvorpodlažnom parkovacom dome a parkovisku na streche.

VÝNIMOČNÁ POLOHA

Perfektná dopravná dostupnosť, napojenie sa na mestskú cyklotrasu, MHD a citlivé zasadenie do pôvodného priestoru na nábreží rieky Nitry vytvára výnimočný priestor pre každého, kto si vychutnáva plnohodnotný a moderný život v meste. 

ČAROVNÉ
NÁBREŽIE

Na tom, ako radi trávite voľný čas, záleží. Či už si vychutnávate atmosféru na terase dobrej reštaurácie či kaviarne, na nákupoch, pri športe, prechádzkach alebo hre s deťmi, nebudete robiť kompromisy. OC Promenada prináša jedinečnú kombináciu modernej architektúry, prírodnej dominanty s neopakovateľnou atmosférou nábrežia a mestského životného štýlu.

OC PROMENADA

V CENTRE DIANIA

Škola
Kultúra
Služby
Priemysel
Okresné riaditeľstvo PZ v Nitre Hokejový štadión Futbalový štadión Zvierací park Amfiteáter Detské dopravné ihrisko Agrokomplex Mestská športová hala Univerzitná nemocnica Pedagogická fakulta - UKF Fakulta stredoeurópskych štúdii - UKF UKF Nitra SPU Hotelová Akadémia SOŠ Veterinárna Gymnázium sv. Jozefa Nitriansky hrad Nitrianska galéria Divadlo Andreja Bagára Univerzitná knižnica UKF Krajská knižnica Karola Kmeťka

Novinky

Máte chuť na niečo dobré?

PREČÍTAŤ ČLÁNOK

NÁKUPNÉ CENTRUM PROMENADA – čo vám môžeme už dnes prezradiť?

PREČÍTAŤ ČLÁNOK

PROMENADA vám už na jar 2022 ponúkne obľúbené módne značky RESERVED, CROPP, HOUSE a SINSAY.

PREČÍTAŤ ČLÁNOK

Prinášame na nitrianske stoly skutočne kvalitné, poctivé a prevažne lokálne potraviny.

PREČÍTAŤ ČLÁNOK

DEVELOPER

ICT ISTROCONTI je moderná, medzinárodne orientovaná a inovatívna investičná spoločnosť s dlhodobou tradíciou v realitnom developmente. Prioritou stále ostávajú rezidenčné projekty, o ktoré sa stará od prvého položenia tehly až po správu objektov po kolaudácii. Desiatky úspešných projektov z tejto oblasti dopĺňa komerčnými a polyfunkčnými budovami.

SPOZNAJTE VYŠŠIU ÚROVEŇ
REALITNÉHO DEVELOPMENTU.

Vzhľadom na široké spektrum investičných projektov ICT ISTROCONTI taktiež vytvorilo vlastné portfólio služieb v oblasti realít, ktoré spoločne s tímom profesionálov pomáhajú realizovať náročné požiadavky klientov.


KONTAKTY

PRENÁJOM A PORADENSTVO

  DEVELOPER
  ICT ISTROCONTI, a.s.
  VENTÚRSKA 18
  811 01 BRATISLAVA
  PRENÁJOM A PORADENSTVO
  MAYFLOWER GROUP, S.R.O.
  RETAIL CONSULTING
  & DEVELOPMENT
  ARCHITEKTÚRA A DIZAJN
  DKLN, s.r.o.
  HLAVNÁ 234
  900 23 VINIČNÉ
  ŠTRUKTUROVANÉ FINANCOVANIE
  CBRE, S.R.O.
  NÁMESTIE 1. MÁJA 18
  811 06 BRATISLAVA

  CENTER MANAGER

  Petra Pupak Waldnerova

  WALDNEROVA@PROMENADANITRA.SK

  MARKETING & MEDIA

  Lukáš Šutka

  SUTKA@PROMENADANITRA.SK
  +421 915 569 370